Gebze Seksiyonel Kapı
seksiyonel-kayar-fotoselli kapı

Fildoor Seksiyonel Kapı Sistemleri

  • Akın Elmas
  • 8 Mart, 2020

“Fildoor olarak 20 yılı aşkın süredir endüstriyel, ticari ve konut alanlarına yönelik geliştirmiş olduğumuz teknolojiler ile sunduğumuz ürün gruplarımızı Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkeye satmaktayız.”

Fildoor seksiyonel kapı sistemleri ISO 9001 sertifikasına sahiptir, yüksek kaliteli malzemeler ve motorlar kullanarak ihtiyacınız olan seksiyonel kapı sisteminin üretimini gerçekleştirebiliriz.

Gebze ve İstanbul'da seksiyonel kapı sistemi ihtiyacınız için tesisimizde istenilen ölçülerde otomatik seksiyonel kapı sistemi üretebiliriz, bunun dışında istediğiniz renk seçimini ral kartelasından yapabilirsiniz. Elektrostatik toz boya uygulayarak seksiyonel kapı sistemlerinizi, seksiyonel kapı sistemlerinizi boyayabiliriz.

Seksiyonel kapı endüstriyel tesisler ve depolarda kullanılır. Ral kartelasından istediğinizi rengi seçip seksiyonel kapınızı boyatabilirsiniz, manuel ve otomatik çalışan seksiyonel kapılar Fildoor firmamız tarafından Gebze'deki tesisimizde üretilmektedir. Otomatik seksiyonel kapıların elektrik kesintisi durumuna karşı manuel olarak açılıp kapatılabilir özellikleri bulunmaktadır. Fırtına ve rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır. Seksiyonel kapılar yalıtımlı olduklarından dolayı dış kapı olarak kullanılabilmektedir. Birden fazla opsiyonla seksiyonel kapı sipariş edebilirsiniz dilimli seksiyonel kapı, seksiyonel kapı içersinde gömülü olarak, personel girişini sağlamak için kapı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz. Pencereli seksiyonel kapı, wicket seksiyonel kapı, kombi tipi seksiyonel kapı, temel seksiyonel kapı olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır. Seksiyonel kapılar ile sıcaklığı dengeleyerek enerji tasarrufu yapabilirsiniz, enerji maaliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Seksiyonel kapıların bakımları oldukça kolaydır. Fildoor olarak seksiyonel kapı üretiminde edindiğimiz tecrübeleri sizlere aktarmak ve sizlere hizmet vermek isteriz lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim için tıklayınız.

  • Kaliteli Elektrostatik Toz Boya
  • Kaliteli Seksiyonel Kapı
  • Kaliteli Otomatik Seksiyonel Kapı
  • Türkiye'nin her yerine kargolama imkanı
  • Seksiyonel Kapı servis ve garanti imkanı
  • Gebze Seksiyonel Kapı
  • İstanbul Seksiyonel Kapı
  • Seksiyonel Kapı servis ve garanti imkanı

Birlikte proje
geliştirmek için
iletişime geçelim.

Gebze'deki tesisimizde ihtiyacınız olan kepenk sistemini üretebiliriz ve istediğiniz renge elektrostatik toz boya yardımı ile boyayabiliriz.