Fildoor - Hakkımızda
Biz Ne Yaparız ?

20 Yıllık Tecrübemizle
sizlere uzmanlık
alanlarımız dahilinde yardımcı olabiliriz.

icon

Endüstriyel Çözümler

Hızlı PVC Kapılar, hermetik kapıları, yangın kapıları, yükleme körükleri gibi ihtiyacınıza uygun bir çok kapıyı üretiriz. 20 yıllık tecrübemiz dahilinde Askeri alanlar, hastaneler gibi birçok alanda edindiğimiz tecrübeler ile sizlere yardımcı olmak isteriz.

icon

Konut Çözümleri

Konutlarınız için garaj kapısı, bariyer sistemleri yaptırmak isterseniz sizlere yardımcı olabiliriz. Konutlarınızdaki eskimiş ve paslanmış metallerinizi boyayabileceğimiz elektrostatik toz boya tesisimiz bulunduğunuda belirtmek isteriz.

icon

Ticari Çözümler

Ticari projelerinizde otomatik kepenk, seksiyonel kapı, garaj kapısı, bariyer sistemleri gibi geniş ürün çeşidimizle sizlere yardımcı olabiliriz.

icon

Mekan - Konsept Çözümleri

Elektrostatik toz boya hizmetimiz ile işletmenize uygun renkler ile metal gereçlerinizi boyayabilir, mekan çekiciliğini arttırabiliriz.

Müşteri geri bildirimleri

95

%

Ürün kalitesi firma güvencesi

100

%

Hizmet süresi, inşa hızı

95

%

Bir başkasına önerme oranı

Kocaeli / Gebze OSB'de bulunan fabrikamızda haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Tam teçhizatlı yarı otomasyon ile çalışan elektrostatik toz boya tesisimiz, kepenk üretim tesisimiz ile projelerinize ve ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

  • Elektrostatik Toz Boya Hizmeti
  • Seksiyonel Kapı - Fotoselli Kapı - Döner Kapılar
  • Garaj Kapıları - Bahçe Kapıları
  • Yangın Kapıları - Hangar Kapıları
  • Bariyer Sistemleri - Hermetik Kapılar

Hemen işe başlamamız
için iletişime geçelim.

Gebze merkezli fabrikamızla İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Sakarya başta olmak üzere Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.