Bariyer Sistemleri Gebze
Neden FİLDOOR ?

Bariyer Sistemleri

bariyer-sistemleri
icon

Bariyer Sistemleri

Fildoor olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, bariyer sistemleri üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz bariyer sistemleri TSK tarafından askeri birlikleri korumak amacıyla sipariş verilmiş ve kalitesi kanıtlanmıştır. Güvenliğiniz için bariyer sistemi ihtiyacınızı istediğiniz renkte ve ölçülerde Gebze'deki tesisimizde üreterek İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlere yollayıp montaj ve servis hizmeti verebiliriz.
Bariyer sistemlerimiz otomatik bariyer sistemi, mantar bariyer sistemi, Blok bariyer(road blocker) bariyer olarak 3'e ayrılmaktadır.

Blok bariyer sistemleri bankalar, askeri birlikler gibi güvenliğin en üst düzeyde olması gereken kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır, herhangi bir araç ile güvenlik rampasının aşılması durumuna karşı savunma için 2 metre vb. yükseklikte inşa edilir. Acil kalkış sistemi gibi opsiyonel özelliklere sahiptir. Elektrik kesintisi durumuna karşı güç kaynağı devreye girer.

Otomatik bariyer sistemleri otopark giriş ve çıkışları için kullanmak amacıyla veya askeri birliklerde araç altını aranana kadar kısa süreli bekletme için kullanılmaktadır. 3, 4, 5, 6 metre vb. uzunluklarda üretimi yapılabilinir, araç ve yaya geçişi kontrolü için kullanabilirsiniz. Otomatik bariyer sistemleri geçen araca zarar vermemesi için özel sensörler ile donatılmıştır. Otomatik bariyer sistemlerini güvenlik kameraları ile entegre ederek plaka taraması işlemi yaptıktan sonra aç-kapa emri verilecek şekilde dizayn edebiliriz, bir diğer seçenek ise RF modüllü yüksek güvenlikli komut kumandaları ile otomatik bariyer sistemlerini açıp kapatabilirsiniz.

Mantar sistemleri yüksek güvenlik için tercih edilen bir başka sistemdir. Belediyelerin yaya projeleri ve askeri bölgelerin giriş çıkış kontrollerinde kullanılmaktadır. Mantar bariyer sistemleri güçlü ve çarpmaya karşı etkili bir savunma oluşturmaktadır. Mantar bariyer sistemleri yer altına inip çıkabilecek şekilde monte edilir, görsel açıdan bir kirlilik oluşturmaz, ayrıca sürücülerin görebilmesi için led takılabilinir veya fosforlu boya kullanılarak fark etmesi sağlanılabilinir.

Mantar bariyer sistemlerine plaka okuma - tanıma sistemi, kartlı geçiş, RF modüllü kumandalı geçiş gibi opsiyonlarda sipariş edebilirsiniz. Mantar bariyerler paslanmaya ve korozyona karşı korumalıdır.

icon

Bariyer Sistemleri Özellikleri

Otomatik bariyer sistemleri güvenlik için vazgeçilmezdir,
Mantar bariyer sistemleri yoğun kullanıma uygun şekilde tasarlanır 1 günde 2000 defa aç-kapa işlemi yapabilirsiniz.
Üst düzey koruma için bariyer sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Mantar bariyer sistemi fiyatları istenilern ürünün boyutuna ve detayına göre değişiklik göstermektedir.
Doğru ürünü seçmeniz için Gebze'deki firmamıza arayabilirsiniz veya fabrikamıza uğrayarak sipariş verebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Bariyer Sistemleri Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde bariyer sistemleri üretimi yaparak güvenlik ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Bariyer sistemlerinizi mantar bariyer, otomatik bariyer, blok bariyer olarak sipariş verebilirsiniz.

  • Yüksek kaliteli Mantar Bariyer
  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Emniyetli
  • Otomatik bariyer
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Bariyer Sistemleri - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Bariyer Sistemleri Kullanım Alanları

İşletmenizde veya mülkünüzde yüksek güvenlik ihtiyacınız varsa bariyer sistemlerinden birini seçerek kullanabilirsiniz. Gebze'deki tesisimizde mantar bariyer, otomatik bariyer, blok bariyer(road blocker) üretimi yaparak İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin bütün şehirlerine sevkiyatımız ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır.


Bariyer Sistemleri Özelleştirme

İhtiyacınıza uygun olan açma kapama emri için RF kumanda veya plaka tanıma sistemi gibi komut kontrol sistemleri seçebilirsiniz.
İstenilen kalınlıkta mantar bariyer sipariş verebilirsiniz.
Bariyer sistemiyle her türlü güvenlik önlemi sağlamak için çözümlerimiz Gebze'deki tesisimizde bulunmaktadır.