Döner Kapılar Gebze
Neden FİLDOOR ?

Döner Kapılar

döner-kapi
icon

Döner Kapılar

Fildoor olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, döner kapı üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz döner kapı sistemleri TSK - Sağlık Bakanlığı ve Oteller tarafından kullanılmaktadır ve kalitesi kanıtlanmıştır. Döner kapıları kurumunuzu veya işletmenizi çekici göstermek amacıyla kullanabilirsiniz. Manuel veya otomatik döner kapı üretimini Gebze'deki tesisimizde yapabilmekteyiz. Alüminyum aksamlar ve Nice motor kullanarak döner kapı ihtiyacınızı giderebiliriz.

icon

Döner Kapı Özellikleri

Döner kapılar kullanım alanlarında hem açılır hem kapanır şekilde tasarlanmıştır. Fildoor olarak döner kapı üretimimizde binalarınızın iç ve dış buluşma noktasına döner kapı takarız. Döner kapılar iç alan ve dış alan buluşma noktasında görsel bir güzellik, şıklık ve ihtişam yaratır, aynı zamanda döner kapı kullanarak enerjidende tasarruf edebilirsiniz. Döner kapı binanın içine hava girijini minimum seviyede tutarak enerji kaybını önlemesi sebebiyle tercih edilmektedir. Döner kapılar ihtiyacınıza uygun ebatlarda üretilir 3 veya 4 kanatlı olarak kullanılabilinir. Kırılmaya karşı dayanıklı cam kullanılır. Döner kapılarımız ISO 9001 sertifikalı ve yüksek kalitelidir.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Döner Kapı Sistemleri Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde döner kapı sistemleri üretimi ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Döner kapı sistemlerini Gebze'deki tesisimizde ürettirebilirsiniz ve İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlere sevkiyatını yapar ve montaj işlemini tamamlayabiliriz.

  • Yalıtımlı döner kapı sistemleri
  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Sensörlü Döner Kapı
  • Kırılmaz camlı döner kapı
  • AVM Döner kapı
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Döner Kapı Sistemleri - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Döner Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

Ses ve hava sızdırmazlığı sağlayan döner kapıları otellerde, alışveriş merkezlerinde vb. yerlerde kullanabilirsiniz. Oldukça sessiz döner kapıları Gebze'deki tesisimizde üretebiliriz. Döner kapılar isteğinize göre


Döner Kapı Sistemleri Özelleştirme

Fildoor olarak döner kapıları otomatik ve manuel şekilde dizayn edip üretebiliriz.