Garaj Kapısı Gebze
Neden FİLDOOR ?

Garaj Kapısı Gebze

garaj-kapisi
icon

Garaj Kapısı

Fildoor olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, garaj kapısı üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz garaj kapısı sistemleri güvenliğiniz için oldukça fayda sağlamaktadır ve kalitesi kanıtlanmıştır. Garaj kapılarını işyerlerinizde, mülklerinizde kullanabilirsiniz. Garaj kapıları çelik veya alüminyum olarak imal edebiliriz. Gebze'deki tesisimizde ürettiğimiz garaj kapılarını isterseniz manuel istersenizde otomatik garaj kapısı olarak sipariş verebilirsiniz. Gebze'den bütün şehirlere garaj kapısı yollayabilir ve monte edebiliriz. Eski garaj kapılarınızın yerine istediğiniz renkte garaj kapısı sipariş verebilirsiniz. Garaj kapısı siparişi vermek için (+90) 216 307 51 50 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

icon

Garaj Kapısı Özellikleri

Garaj kapıları uzaktan kumandalı veya manuel olarak isteğinize göre Gebze'deki tesisimizde üretebiliriz. Elektrikli garaj kapılarınız elektrik kesintisi durumunda opsiyonel olarak güç kaynağı ile desteklenebilinir veya manuel olarak açmanız için aparat bulundururuz. RF modüllü kumanda ile garaj kapılarını sadece siz açabilirsiniz ve elinizdeki kumandadan istediğiniz adette üretim sağlayabiliriz.

Garaj kapılarını garajlarınızda muhafaza ettiğiniz değerli spor aletlerinizi vb. eşyalarınızı hırsızlığa karşı korumak amacıyla sipariş edebilirsiniz. Bunun dışında evinizin görüntüsünü ve imajını bozmayacak şekilde ral kartelasından renk seçerek garaj kapınızı istediğiniz renkte boyayabiliriz. Paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı garaj kapılarımız Gebze'deki tesisimizde üretilir ve gerekirse onarımını ve servisini Gebze'deki tesisimizde yapabiliriz. Garaj kapıları özel olarak sipariş edilmelidir, hazır garaj kapılarının ölçüsünde problem çıkarsa mimariye ve yapıya zarar vererek çözüm sağlamak doğru değildir. Özel olarak siparişlerde önce yapınızında ölçü alınır ona göre üretim yapılır. Fildoor olarak 20 yıllık deneyimi olan ekibimizle kaliteyi ve güvenliği ön planda tutarak üretim gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Garaj Kapısı Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde garaj kapısı ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Garaj kapılarını Gebze'deki tesisimizde ürettirebilirsiniz ve İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlere sevkiyatını yapar ve montaj işlemini tamamlayabiliriz.

  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Manuel ve Otomatik Garaj Kapısı
  • Yalıtımlı Garaj Kapısı
  • Elektrikli Garaj Kapısı
  • Kumandalı Garaj Kapısı
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Garaj Kapısı - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Garaj Kapısı Kullanım Alanları

Mülklerinizin garajlarında, oto yıkamalarınızda, avm giriş ve çıkışlarında vb. ihtiyaç alanlarında garaj kapısı kullanılabilinir.


Garaj Kapısı Özelleştirme

Fildoor olarak garaj kapılarını otomatik ve manuel şekilde dizayn edip üretebiliriz.

Garaj kapılarını istediğiniz renkte Gebze'deki tesisimizde üretebiliriz.