Hangar Kapısı Gebze
Neden FİLDOOR ?

Hangar Kapıları

hangar-kapisi
icon

Hangar Kapıları

Fildoor olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, hangar kapısı üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz hangar kapısı sistemleri güvenliğiniz için oldukça fayda sağlamaktadır ve kalitesi kanıtlanmıştır. Hangar kapılarını fabrikalarınızda, tersanelerinizde vb. alanlarda kullanabilirsiniz. Hangar kapıları PVC branda olarak imal edebiliriz. Gebze'deki tesisimizde ürettiğimiz hangar kapılarını isterseniz otomatik hangar kapısı olarak sipariş verebilirsiniz. Gebze'den bütün şehirlere hangar kapısı sevk edebilir ve monte edebiliriz. Hangar kapısı siparişi vermek için (+90) 216 307 51 50 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

icon

Hangar Kapısı Özellikleri

Hangar kapıları PVC branda olarak imal edebiliriz. Hangar kapıları normal kapılara göre oldukça büyüktür ve bu yüzden daha güçlü motorlar kullanılır. Hızlı açılıp kapanması için PVC branda tercih edilmektedir.

Hangar kapılarını tersane ve benzeri alanlardan kullanımından ötürü yangına dayanıklı şekilde imal edilir ve kıvılcım sıçraması, kumlama işlemindeki sıçramalara karşı güvenlikli olarak imal edilir dayanıklıdır. Hangar kapılarının yüzey alanı geniş olduğundan dolayı yanlış imal edilirse rüzgara karşı zayıf konumda olmaktadır Fildoor olarak 20 yıllı aşan tecrübemizle hangar kapılarının rüzgar tarafından oluşan enerjiye dayanması için enerjiyi absorbe edicek ve dağıtacak şekilde imal ederiz. Binanın kolonlarına dağılan rüzgar enerjisi hangar kapısına zarar vermemektedir.

Hangar kapıları hızlıdır ve istenilen ölçülerde üretilir. Dev yolcu uçakları veya tersaneler için üretilen hangar kapılarını Gebze'deki tesisimizde üreterek istenilen bölgeye sevk ederiz ve montaj işlemini tamamlarız.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Hangar Kapısı Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde hangar kapısı ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Hangar kapılarını Gebze'deki tesisimizde ürettirebilirsiniz ve İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlere sevkiyatını yapar ve montaj işlemini tamamlayabiliriz.

  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Otomatik Hangar Kapısı
  • Yalıtımlı Hangar Kapısı
  • Elektrikli Hangar Kapısı
  • Yangına Dayanaklı Hangar Kapısı
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Hangar Kapısı - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Hangar Kapısı Kullanım Alanları

Tersanaler, uçak hangarları ve madenler gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır.


Hangar Kapısı Özelleştirme

Gebze'deki tesisimizde hangar kapılarını mekanın doğal ışık alması için farklı şekilde tasarlayabiliriz.