Hermetik Kapı Gebze
Neden FİLDOOR ?

Hermetik Kapılar

hermetik-kapi
icon

Hermetik Kapılar

Fildoor olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, hermetik kapı üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz hermetik kapı sistemleri TSK - Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılmaktadır ve kalitesi kanıtlanmıştır. Hermetik kapıları hastanelerin ameliyathanelerinde vb. yerlerde kullanılmaktadır. Ses ve hava yalıtımı için kullanılan hermetik kapılar sessiz çalışmaktadır. Hijyeni en üst düzeyde tutacak düzeyde tasarlanır. Hermetik kapılar sızdırmazlık testlerinden başarıyla geçtikten sonra ilgili kuruma teslim edilir. Hermetik kapılarımız ISO 9001 sertifikalıdır.

icon

Hermetik Kapı Özellikleri

Hermetik kapılar 250 pa'ya kadar basınç testinden geçirilerek üretilir. Fildoor olarak sızdırmazlık üzerine yaptığımız ar-ge çalışmalarından faydalanarak ürünlerimizi kalite standartlarına uygun halde üretmekteyiz.
Hermetik kapılar sağlık kurumları tarafından tercih edildiği için enfeksiyon yayılmasını önlemek amacıyla elle açılan sistemler yerine otomasyon ve sensör sistemleri ile enfeksiyon yayılımını en aza indirmekteyiz.
Hava sızdırmazlığı sayesinde kapılar minimum bakım gerektirir ve düşük maliyetlidir.
Hermetik kapılar 400 pa'ya kadar basınca dayanıklıdır

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Hermetik Kapı Sistemleri Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde hermetik kapı sistemleri üretimi yaparak hijyen ve güvenlik ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Hermetik kapı sistemlerini Gebze'deki tesisimizde ürettirebilirsiniz ve İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlere sevkiyatını yapar ve montaj işlemini tamamlayabiliriz.

  • Yüksek basınca dayanıklı hermetik kapı
  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Emniyetli ve sensörlü hermetik kapı
  • Fotoselli hermetik kapı
  • Hijyenli hermetik kapı
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Hermetik Kapı Sistemleri - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Hermetik Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

Ses ve hava sızdırmazlığı sağlayan ve hijyenik ortam sağlayan hermetik kapıları hastanelerde, ameliyathanelerde, ses stüdyolarında vb. yerlerde kullanabilirsiniz. Oldukça sessiz çalışan hermetik kapıları Gebze'deki tesisimizde üretebiliriz.


Hermetik Kapı Sistemleri Özelleştirme

Fildoor olarak Hermetik kapıları fotoselli, sensörlü, kartlı şekilde dizayn edip üretebiliriz.