Hızlı PVC Branda Kapı
Neden FİLDOOR ?

Hızlı PVC - Branda Kapılar

hizli-pvc-branda-kapi
icon

Hızlı PVC - Branda Kapılar

İşletmenizde kapıların sürekli açılıp kapanması ihtiyacını duyuyorsanız, hızlı pvc kapı üretimini Gebze'deki tesismizde yapabiliriz. Hızlı pvc kapılar ısı kaybını önlemek için seksiyonel kapılardan daha hızlı bir şekilde açılıp kapanır ve ısı yalıtımı için tercih edilir. Fabrikalarda ve hallerde sevkiyatın hızlı olması gereken yerlerde hızlı pvc kapı kullanabilirsiniz, elektrik kesintisi durumunda kapılar manuel olarak açılıp kapatılabilinir. Hızlı PVC kapılarınızı isterseniz sarmal isterseniz katlanır tipte sipariş edebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlerimiz için hızlı pvc kapı - branda kapı üretimi yapmaktayız. 20 yıllık tecrübemizle kaliteli ve garantili üretim yapmaktayız.

icon

Hızlı PVC - Branda Kapı Özellikleri

Hızlı PVC - Branda kapılarınızda ekstra olarak personel giriş çıkışlarınız için iç kapı yapabiliriz. Böylece enerjiden ve hızdan tasarruf ederiz. Hızlı PVC kapıların açılma, kapanma hızlarını isteğinize uygun olarak ayarlayabiliriz.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Hızlı PVC - Branda Kapı Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde hızlı PVC - Branda kapı üretimi yaparak fabrika ve farklı işyerlerinizde veriminizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir.

  • Yüksek kaliteli Nice Motor
  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Emniyet fotoselli
  • Uzaktan Kumandalı
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Seksiyonel Kapı - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Seksiyonel Kapı Kullanım Alanları

İşletmenizde aşırı ses kirliliği varsa sesin dışarıya karışmamamsı için seksiyonel kapı kullanabilirsiniz. Seksiyonel kapılar doğal faktörlerden oluşacak olumsuzluklara karşı işletmenizi korur. Dışarıdan gelebilecek kötü hava ve neme karşı etkilidir, emniyetlidir ve uzun ömürlüdür.


Seksiyonel Kapı Özelleştirme

İhtiyacınıza uygun olarak kapı girişi yapabiliriz,
Kapının montajı ve bakımı kolaydır
Her türlü yalıtım için etkilidir
Çalışırken ses kirliliği yaratmaz.