Seksiyonel Kapı
Neden FİLDOOR ?

Seksiyonel Kapılar

seksiyonel-kapı
icon

Seksiyonel Kapı - Enerji Tasarrufu

Seksiyonel kapılar iş yerleriniz için en uzun ömürlü seçeneklerden biridir. Yüksek güvenlik sağlamalarının yanında enerji tasarrufuda sağlarlar. Fildoor olarak 20 yılı aşan tecrübemizle işyerlerinizi ziyaret ederek sizler için en uygun seksiyonel kapı teklifini yapabiliriz. İstediğiniz renkte elektrostatik toz boya ile seksiyonel kapınızı boyayabiliriz. İstanbul ve Gebze'deki en büyük otomatik kepenk sistemleri ve seksiyonel kapı üreticilerindeniz, ihtiyaçlarınız için ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

icon

Seksiyonel Kapı Özellikleri

Seksiyonel kapılarımızda enerji tasarruflu ithal motorlar kullanırız, isteğine uygun doğal ışık alabilecek şekilde seksiyonel kapıyı tasarlayabiliriz. Seksiyonel kapınızın rengini ral kartelasından seçebilirsiniz isteğinize uygun olarka Gebze - Kocaeli'deki tesisimizde üreterek İstanbul dahil bütün şehirlere yollayabiliriz.
Seksiyonel kapı seçerken işletmenizin ışık kaynağını hesap ederiz, işyerinizdeki psikolojik performansınıza pozitif etkisi olacak şekilde önerilerde bulunuruz ve çok panelli seksiyonel kapı üretimi yapabiliriz. Doğal ışığın olduğu ortamlarda personel moraliniz ve işveriminiz doğru orantılı şekilde artacaktır.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Seksiyonel Kapı Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde seksiyonel kapı ihtiyaçlarınız için anında teklif alabilir, renk seçiminizi yapabilir ve üretim talebinde bulunabilirsiniz. Seksiyonel kapılarımız ve Otomatik kepenk sistemlerimiz sertifikalıdır.

  • Yüksek kaliteli Nice Motor
  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Renk çeşidi
  • Gebze - İstanbul Seksiyonel Kapı üretimi
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Seksiyonel Kapı - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Seksiyonel Kapı Kullanım Alanları

İşletmenizde aşırı ses kirliliği varsa sesin dışarıya karışmamamsı için seksiyonel kapı kullanabilirsiniz. Seksiyonel kapılar doğal faktörlerden oluşacak olumsuzluklara karşı işletmenizi korur. Dışarıdan gelebilecek kötü hava ve neme karşı etkilidir, emniyetlidir ve uzun ömürlüdür.


Seksiyonel Kapı Özelleştirme

İhtiyacınıza uygun olarak kapı girişi yapabiliriz,
Kapının montajı ve bakımı kolaydır
Her türlü yalıtım için etkilidir
Çalışırken ses kirliliği yaratmaz.