Yangın Kapısı
Neden FİLDOOR ?

Yangın Kapıları

yangin-kapisi
icon

Yangın Kapısı

Yangın kapıları olası bir yangın durumunda alevlerin ve dumanın yayılmasını kısıtlamak için kullanılmaktadır. Yangın anında binadan çıkış için oluşturulan koridorlarda kullanılır, yasal olarak istenilen yangın merdivenleri oluşturulduktan sonra ısıyı ve dumanı absorbe eden yangın kapıları ile güvenli bir alan oluşturulur.

icon

Yangın Kapısı Özellikleri

Yangın kapıları yangına uzun süre dayanması amacıyla farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Düşük riskli bir işletme ve yaşam alanı için kaçış koridorunu 30 dakika boyunca dumana ve ısıya karşı koruyacak şekilde bir yangın kapısını Gebze'deki tesisimizde üretebiliriz ancak uzun süreli korumalar için ve mülkünüzdeki hasarı minimize etmeniz için daha güçlü ve dayanıklı yürütmeliğe uygun kapılarıda Gebze'deki tesisimizde üretebiliriz.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Yangın Kapısı Üretimi

Gebze - İstanbul'da bulunan tesisimizde yürütmeliğe uygun şekilde yangın kapısı üretmekteyiz. Yangın kapılarımız isterseniz tek kanatlı isterseniz çift kanatlı olacak şekilde tasarlanır. Yangın kapılarımız açma kolları hidroliktir. Oldukça kalın ve ağır olan yangın kapılarını açabilmek için hidrolik kol kullanırız.

  • Yüksek kaliteli hidrolik sistem
  • Yürütmeliğe uygun yangın kapısı
  • Risk yönetimine göre yangın kapısı
  • Tek kanatlı yangın kapısı
  • Çift kanatlı yangın kapısı
  • Gebze - İstanbul Yangın Kapısı üretimi
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Yangın Kapısı - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli yangın kapısı
materyalleri kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Yangın Kapısı Neden Kullanmalıyız ?

İşletmemizde yasal olarak yangın kapısı kullanmak zorundayız. Yürütmeliğe uygun olarak risk hesaplaması yaparak istediğiniz yangın kapısı Gebze'deki tesisimizde sizin için üretebiliriz. Yangın kapıları 1 saat 1,5 saat ve 2 saat yangına dayanımlı olarak üretimi 2002 yılında bakanlık kararıyla kararlaştırılmıştır.


Yangın Kapısı Özelleştirme

Yangın kapısının uygun kullanım rengi kırmızıdır lakin ral kodu seçerek renk değiştirebilirsiniz
Gömme panikbar taktırabilirsiniz.