Yükleme Rampaları
Neden FİLDOOR ?

Yükleme Rampaları

yükleme-rampasi
icon

Yükleme Rampaları

Fildoor olarak Gebze ve İstanbul'daki tesisimizde 20 yıldır hizmet vermekteyiz, yükleme rampası üretimi için bizi tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz yükleme rampaları güvenlik ve hız için oldukça fayda sağlamaktadır ve kalitesi kanıtlanmıştır. Yükleme rampalarını fabrikalarınızda, depolarınızda, antrepolarınızda, hal dükkanlarınızda vb. alanlarda kullanabilirsiniz. Yükleme rampalarını sizin için imal edebiliriz. Gebze'deki tesisimizde ürettiğimiz yükleme rampaları isterseniz, Gebze'den bütün şehirlere sevk edebilir ve monte edebiliriz. Yükleme rampası siparişi vermek için (+90) 216 307 51 50 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

icon

Yükleme Rampası Özellikleri

Yükleme rampaları teleskopik yükleme rampası veya menteşeli yükleme rampası olarak üretilir. Endüstriyel kullanım için binalar ile araç arasındaki yüksekliği kaldırmak için kullanılır. Yükleme körükleri hidrolik sistemle çalışmaktadır ve yüksek ağırlık kaldırabilmektedir.

Teleskopik yükleme rampası beton yüzeye gömülerek kullanılır ve alandan tasarruf edilir. Teleskopik yükleme rampalarının bir diğer faydası menteşeli rampalara göre daha fonksiyoneldir rampanın dili daha uzundur ve konteyner ile yük indirme bindirme işlemlerinde daha erişilebilirdir.

Teleskopik yükleme rampasıyla daha hızlı yükleme işlemi yapabilir ve veriminizi arttırabilirsiniz. Hidrolik sistemi sayesinde yüksek ağırlık kaldırabilir. Üretiminde kullanılan saç kaymaz bir yüzeye sahiptir forkliftin kaymasına engel olmaktadır ve güvenilirdir. İstenilen konumda durdurabilirsiniz.

Menteşeli yükleme rampası ise isterseniz betona gömülü olarak kullanılabilinir, hidrolik bir sisteme sahiptir kaymaz yüzeye sahiptir. Çelik olarak imal edilir ve oldukça güvenlikli ve güçlüdür.

Müşteri Memnuniyetimiz

100

%

Müşterilerimizin üretim hızı memnuniyeti.

100

%

Servis Garantimiz

fildoor-hakkında

Gebze - İstanbul Yükleme Rampası Üretimi

Gebze'de bulunan tesisimizde yükleme rampası ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Yükleme rampalarını Gebze'deki tesisimizde ürettirebilirsiniz ve İstanbul başta olmak üzere bütün şehirlere sevkiyatını yapar ve montaj işlemini tamamlayabiliriz.

  • ISO 9001 Sertifikası
  • Hızlı ve kaliteli üretim
  • Sürekli açılıp kapanmaya dayanıklı
  • Hidrolik Yükleme Rampası
  • Menteşeli Yükleme Rampası
  • Özel Emniyet Sistemli Yükleme Rampası
  • Teleskopik Yükleme Rampası
fildoor-logo

İletişime Geçelim

Yükleme Rampası - Gebze - İstanbul

Fildoor olarak yüksek kaliteli materyaller kullanırız ve saha servisine önem veririz.

Yükleme Rampası Kullanım Alanları

Depolar, antrepolar gibi yük indirme bindirme ihtiyacı duyulan yerlerde kullanılmaktadır.


Yükleme Rampası Özelleştirme

Gebze'deki tesisimizde yükleme rampalarını teleskopik ve menteşeli rampa olarak tasarlayabilir ve üretebiliriz.